This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Şartlar ve Koşullar

Hakkımızda

Bu internet sitesi Türkiye UGEARS ürünleri ithalatçısı BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. 

 

Şartlar ve Koşullar

Versiyon 2.0 18 Haziran 2019 tarihinde benimsenmiştir.

Gerekçe

Bu belge iltihaki (katılmalı) sözleşme niteliği taşır ve BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından teklif edilir ve site üzerinden kayıt olma veya herhangi bir ürünü ve/veya servisi www.ugearsmodels.com.tr sitesi üzerinden sipariş verilmesi öncesinde kabul edilmesi zorunludur. Her kayıt ve siparişte müşteri tarafından 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında müşteri tarafından Şart ve Koşulları okudum kutucuğu seçilip “Sipariş Ver” butonuna basılması bu teklifin kabulü niteliği taşır. “Kayıt ol” veya “Siparişi onayla” butonu 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu Madde 3, alt madde b tanımına sahip olmak üzere “Elektronik imza” niteliği taşır ve holografik imza ile aynı değere sahiptir.

 1. Tanımlar

Ugearsmodels.com.tr:BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ZEYTİNLİK MAH. HALKÇI SK. IREN HAN GÜR ÇARŞI NO: 28 İÇ KAPI NO: 58 BAKIRKÖY/ İSTANBUL’da konumlandırılmıştır, mali koduRO38144062, ticaret kayıt sistemine J12 / 4603/2018 kayıtlıdır, e-posta adresi office@ugearsmodels.com.tr’dir ve www.ugearsmodels.com.tr internet sitesini yönetir.

Ürün: ugearsmodels.com.tr sitesi üzerinden herhangi bir müşteri tarafından internet üzerinden satın alınabilir bütün ürünler

Servis: Müşteri tarafından satın alınabilenBEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından ugearsmodels.com.tr tarafından sağlanan bütün servisler

Müşteri: ugearsmodels.com.tr internet sitesi üzerinden sipariş veren gerçek veya legal kişiler.

Kayıtlı kullanıcı: 16 yaş üzerindeki doğal kişiler veya legal kişiler, site üzerine kayıt olup, kayıt sürecinden geçerken bu sözleşme hükümlerine onay vermiş kişiler

Sipariş: Kullanıcı tarafından yaratılan, ugearsmodels.com.tr internet sitesi üzerindeki bir veya birden daha fazla satın alınacak olan ürünlerin ve servislerin satın alım listesi

 1. Bu satış sözleşmesinin amacı ve kabulü

Bu satış sözleşmesi, ugearsmodels.com.tr aracılığı ile yapılacak bütün siparişler için geçerlidir. Müşteri, sipariş öncesi bu kuralları not almayı üstlenir. Müşteri tarafından gerçekleştirilen bütün siparişler bütün bu genel kuralların kabulünü ima eder. Bu sözleşmenin müşteri tarafından kabulü “Şart ve Koşulları kabul ediyorum” kutucuğu seçildikten sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basıldığında sağlanır.

 

Ugearsmodels.com.tr bu satış sözleşmesini istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Gerçekleştirilen siparişe uygulanabilir sözleşme versiyonu, siparişin müşteri tarafından gerçekleştirildiği zamanda ugearsmodels.com.tr sitesinde bulunan sözleşmedir.

 

 1. Gösterilen ürünlerin ulaşılabilirliği

Ürünler üzerindeki teklifler ve bu ürünlerin fiyatları, ugearsmodels.com.tr sitesi üzerinde gösterildiği süre boyunca geçerlidir. BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, sözleşmesel yükümlülüklerini müşteri siparişini gönderdikten sonraki 30 iş günü içerisinde yerine getirecektir. 

 

Belli bir fiyatın belli bir süre içinde geçerli olması durumunda, bu durum ürün sayfasında özellikle belirtilecektir. Promosyonlu fiyata sahip ürünler, ürün sayfasında da belirtildiği üzere, ürünün stok limitine veya promosyon süresine bağlı olarak geçerlidir.

 

İstenilen ürünün veya servisin stoklarda olmaması durumunda, size aynı fiyat ve kaliteye sahip başka bir ürün/servis teklif edilir. Eğer yukarıda belirtilen tekliften yararlanmak istemiyorsanız ve ön ödemeyi gerçekleştirdiyseniz, BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafına sağlanan bilgiler ile maksimum 7 iş günü içerisinde ödemeniz iade edilecektir.

 

 1. Ugearsmodels.com.tr üzerinde görüntülenen ürünler

Ugearsmodels.com.tr üzerinde görüntülenen fotoğraflar bilgi verme amaçlıdır ve standart paketlerde bulunmayan aksesuarları içerebilir. Yine de, BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, gerekliliklerini yerine getirerek , sipariş verilen ürünlerin online olarak gösterilen fotoğraflarının şekillerinin, renklerinin ve özelliklerinin ve müşterinin seçtiği konu fiyatın aynı olması konusunda gerekli bütün eforu sarf eder.

Aynı zamanda BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, diğer imalatçıların ve tedarikçilerin ürünlerini site üzerinde satışa sunabileceği ve servislerini kullanılabileceği konusunda bilgilendirir. Bu imalatçıların/tedarikçilerin ürünlerin ve/veya servislerin isimleri üzerine sizin anlaşmayı bozmamanızı gerektiren hakları bulunabilir. Ayrıca, sağlanan ürünlerin resimleri ve teknik detaylarından da sorumludurlar.

 1. Ürünlerin fiyatı

Gösterilen ürün fiyatları KDV içerir fakat, ürün sayfasında belirtilmediği sürece kargo ücretini içermez. Teslimat ücretleri sipariş tamamlanmadan önceki son sayfada ayrı olarak belirtilir.

Hatalı fiyat gösterilmesi durumunda, sorunun çözülmesi için gerekli bütün adımlar tarafımızca atılır. Eğer fiyat ürünün normal değerinin %20’sinden aşağısında ise manasız ve önemsiz olarak değerlendirilir ve bu ürün fiyatı ile gerçekleştirilen siparişler iptal edilir.

 

Ürün Garantisi 

 

Bütün ürünler yasal uygunluk kapsamında garantiden yararlanır.

 

 

 

 1. Ürünlerin iadesi

Tüketici işlemlerinde yasal haklar kapsamında, Tüketici ürünü veya hizmeti teslim aldıktan sonraki 14 iş günü içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne yazılı olarak satın alımdan vazgeçtiğini bildirme hakkı bulunur. 

 

Bu tür istekler tarihlendirilir, satın alan kişi tarafından imzalanır ve ugearsmodels.com.tr’ye kesin bir şekilde gönderilir.

 

Ürünlerin iadesi bütün aksesuar ile birlikte yapılmalıdır. Türk kanunları uyarınca, iade kargo ücreti tarafımızca ödenir. Türk kanunlarına göre, tüketici, ürünün doğası ve karakteristiklerine, işlevine bağlı olmaksızın ürünlerin yönetiminden doğan değer düşüşlerinden sorumludur.

 

Mümkün olduğu düzeyde, taşınma sırasında ürünün hasar alma ihtimalinin azalması amacı ile orijinal paketleme ile iadenin yapılmasını müşteriye öneririz. Aynı zamanda, hızlı geri ödeme amacı ile iade isteğiniz ile IBAN hesabınızı da göndermenizi öneririz.

 

Bu makale sadece müşterinin doğal kişi olması durumunda geçerlidir. 

 

 1. Ürün Teslim Metodu

Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine, konumdan bağımsız olarak, kargo firmaları aracılığı ile ücretsiz olarak göndeririz. Detaylar için: www.ugersmodels.tr/delivery

 1. Siparişin iptali

Siparişin iptali ugearsmodels.com.tr tarafından siparişin onaylandığına dair e-posta ulaşmadan önce gerçekleştirilebilir.

 1. Emirdeki Hataların Düzeltilmesi

Müşteri tarafından gerçekleştirilen sipariş emrindeki herhangi bir hata, 24 saat içinde bilgi@ugearsmodels.com.tr adresine gönderilecek bir e posta ile düzeltilebilir.

 1. Hesabınız

Hesap oluşturan her kayıtlı kullanıcı, Şart ve koşulları kabul etmek durumundadır. 

 

En az bir sipariş gerçekleştirmiş kayıtlı kullanıcılar için, hesap, site ile ilgili etkileşiminiz (sipariş, vergi faturası, onaylanmış satıcılardan yorumlar, vb.) ve diğer teklif edilen olanaklar (hızı iade formu, alternatif teslim adresi, vb.) gibi bilgileri içerir. 

 

Henüz sipariş gerçekleştirmemiş kayıtlı kullanıcılar hesabın faydalarından ücretsiz yararlanabilirler. Bu faydalar, favori ürün listeleme, henüz tamamlanmamış siparişler veya favori ürünlerin özel indirimlerini listeleme servislerini içerir. 

 1. Fikri Mülkiyet Hakları
 • Ugearsmodels.com.tr üzerindeki bütün içerikler – resimler, metinler, grafikler, semboller, komutlar, programlar veya diğer bütün orijinal işler- ugearsmodels.com.tr ‘ye ve onun sağlayıcılarına aittir ve kurumsal hukuk kanunları tarafından korunur. Ugearsmodels.com.tr rızası olmadan yukarıda listelenen maddelerin kullanımı, uygulanabilir kanunlar kapsamında cezalandırılır.
 • Ugearsmodels.com.tr kullanıcıya limitli erişim hakkı sunar, kendi çıkarları doğrultusunda, bu sitenin bir parçasını veya tamamını değiştirme, siteyi tamamen yeniden üretme, kopyalama, satma/tekrar satma, kendi çıkarları doğrultusunda kullanma, kurumsal amaçlarla veya ugearsmodels.com.tr sitesinin çıkarlarına ters düşecek şekilde, sahibinin yazılı izni olmadan kullanım yetkisi vermez. 

Telif haklarının ihlali hakkında bizi bilgilendirmek için bilgi@ugearsmodels.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz

UGEARS MODELS Ukrayna, Avrupa birliği vediğer ülkelerde UKRANIAN GEARS LLC ‘ye ait kayıtlı markadır. Markanın uluslararası kayıt numarası 1352282’dir. Markanın kurumsal olarak izinsiz kullanımı yasaklıdır.

Aynı zamanda, ugearsmodels.com.tr diğer üreticiler ve sağlayıcılar tarafından sağlanan ürünleri satışa sunabilir. Marka üzerinde ihlal etmemekle yükümlü olduğunuz haklara sahip olabilirler.

 1. Çoğunluk Güçleri

Ugearsmodels.com.tr ortakları veya kullanıcıları, sitemizde sunulan içerikte, doğrudan veya dolaylı olarak ugearsmodels.com.tr'nin kontrolü dışındaki nedenlerden kaynaklanan, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmedeki herhangi bir gecikme veya hatadan sorumlu tutulamaz. Bu durum şu durumları içerir, fakat bunlarla sınırlı değildir: teknik ekipman arızaları, internet bağlantısının kesilmesi, telefon bağlantılarının kesilmesi, bilgisayar virüsleri, ugearsmodels.com.tr sistemlerine yetkisiz erişim, işletim hataları, grevler vb.

 

 1. Diğer Hükümler 
 • Haber bülteni

Ugearsmodels.com.tr, yürürlükteki Türkiye mevzuatı uyarınca istenmeyen ticari iletişim yollarına başvurmaz.

 • Haber bültenini takip etmek veya takipten çıkmak ücretsiz ve gönüllüdür ve Gizlilik Poliçesinin koşullarının ve bilgilendirmelerinin kabulünü içerir. Gönderilen mesajlar istenilenin dışında değildir ve istediğiniz zaman her gönderilen e-posta sayfa altlığındaki yönergeleri izleyerek takibi bırakabilirsiniz. Gönderilen mesajlar e-posta yolu ile Türkiye legalizasyonlarına ve uluslararası legalizasyonlara uygun olarak gönderilir.

 

 1. Diğer sitelere bağlantılar ugearsmodels.com.tr, bu sitede yer alan linkler (ticari veya reklam amaçlı linkler) vasıtasıyla ulaşılan sitelerin içeriğinden, kalitesinden veya niteliğinden sorumlu değildir. Bu sitelerin tek sorumluluğu sahiplerine aittir.Erişimin askıya alınmasıugearsmodels.com.tr, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir formaliteye tabi olmaksızın ve tutumunun açıklanmasına gerek olmaksızın, sitenin içeriğine veya bu içeriğin herhangi bir kısmına erişiminizi askıya alabilir veya bloke edebilir.
 2. Site değişiklikleriugearsmodels.com.tr, içeriğini istediği zaman askıya alma, değiştirme, ekleme veya silme hakkını saklı tutar. Ugearsmodels.com.tr ayrıca kullanıcıların içeriğinin bir kısmına veya tamamına erişimini kısıtlama hakkını saklı tutar.

 

 1. Ugearsmodels.com.tr , tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Ugearsmodels.com.tr ’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgilerinizin gerçekten ugearsmodels.com.tr’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

 

 1. Bu internet sitesi BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 2. BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 3. BEST DAĞITIM HİZMETLERİ ONLİNE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 
 4. Bu satış sözleşmesine ugearsmodels.com.tr Gizlilik Politikası hükümleri eklenmektedir.

 

 

Arama